אודות עשות

עשות אשקלון תעשיות בע”מ הינה חברה מובילה המספקת מערכות טכנולוגיות מתקדמות ורכיבים טכנולוגיים מתקדמים עבור תעשיות התעופה, הצבאית, האוטומטיבית ותעשיות אחרות.

עשות הינה חברת מחקר ופיתוח, ייצור על פי מפרט וע”פ שרטוט  (BTS & BTP) בתחומים הבאים:

  • ממסרות ותיבות הילוכים עבור תעשיות התעופה, הצבאית והאוטומטיבית.
  • גלים ארוכים וקצרים עבור מנועי סילון.
  • מערכות הרמת מדפים לכלי טיס הכוללות ממסרות, הרכבות אלקטרו-מכאניות, מחברים תעופתיים וגלים.
  • רכיבים עבור כני נסע
  • מוצרים המבוססים על טונגסטן עבור התעשייה התעופתית, הצבאית, הנפט והגז, ותעשייה הרפואית.

עשות הינה חברת בת של התעשייה הצבאית לישראל (תעש מערכות) והינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. לחברה יש מעל 500 עובדים ויותר מ-50 שנה של ניסיון בייצור.
Reliance Gear Corp, חברת בת אמריקאית בבעלות מלאה של עשות אשקלון, ממוקמת בשני אתרים באדיסון, אילינוי. המפעל הראשון משמש כיחידת ייצור נוספת עבור ייצור גלגלי שיניים, בעוד שהמפעל השני מתמחה ביכולות עיבוד שבבי עבור מוצרים לתעשייה התעופתית ולתעשייה הצבאית בנוסף לתהליך המלא של הרכבה ובדיקה. חברת Reliance Gear משמשת כבסיס האזורי עבור פיתוח ממסרות ללקוחות מסחריים ולקוחות מהתחום הצבאי.

כחברת אינטגרציה אנכית, לעשות יש את המשאבים הנדרשים והציוד העדכני ביותר על מנת לפתח, לייצר ולהרכיב מספר רב של מערכות, תת-מערכות ורכיבים תחת קורת גג אחת. יכולות הייצור כוללות את הנדסת הייצור, כל הסוגים של עיבוד שבבי, ייצור גלגלי שיניים, קידוח עמוק, השחזות, טיפול תרמי, NDT, טיפול פני שטח, מעבדות כימיות, מכאניות ומטלורגיות ומערכת הבטחת איכות.

עשות מוסמכת ISO 9001:2008, AS9100:D ותהליכים מיוחדים המאושרים על ידי  NADCAP, בנוסף לאישורים ייחודיים שניתנו על ידי הלקוחות של עשות. הלקוחות שלנו נהנים מהסכמי אספקה לטווח ארוך ומוצרים מוגמרים בליווי תמיכה הנדסית מלאה.
החברה ידועה בשל איכות מוצריה ומתן פתרונות ייצור מושלמים. עשות נהנית מיחסי ספק- לקוח איתנים עם חברות בין לאומיות מובילות (OEM), וכמו כן עם ארגוניים ממשלתיים וצבאיים.

עשות ממשיכה להשקיע בעסקי הליבה ובטכנולוגיות הייצור העדכניות ביותר. חיזוק היכולות בליווי כוח אדם איכותי מספקים ללקוחות מגוון מוצרים אטרקטיביים, כמו כן שיפור יעילות הייצור מהווה ערך מוסף עבור לקוחותיה.